| anonim_4396 a întrebat:

Acum, de 1 iunie, se organizeaza la scoala un bal mascat.si as vrea sa ma costumez intr-o indianca...big grin, mi s-a spus ca ma aseman cu asa cevatongue. dar as vrea sa fie un costum confectionat de mine, stiti.sa fie mai original... ceva idei? plizzz

2 răspunsuri:
| imortal a răspuns:

Da trebuie sa ai si indianu cu tine in primul rand, e f simplu costumul o fustita trecuta de genunchi de culoare maro o bluzita tot maro, neincaltata, decat cu niste sfori legate de picioare si arunci cativa fulgi de gaina in cap...asta pentru a fi o indiank mai dupa timpuri... iar daca vrei sa fi o indiank moderna at inlocuiesti fusta cu niste pantalonasi scurti si aia cu cateva taieturi si o bluzita despura buricului si niste pantofi cu toc cui. sper sa te plac indianu

| imortal a răspuns:

A si am uitat si la costumul modern trebuie sa arunci ceva fulgi in captonguelaughing