| adytzzkiss a întrebat:

As vrea sa va pun o intrebare.La mine in scoala se organizeaza un bal mascat, pana acum nu s.au mai tinut astfel de petreceri IN SCOALA...si nu stiu ce costum mi.ar fi mai accesibil, cei de la scoala au spus ca ar fi mai dragut sa improvizam costumul.Va rog sa'mi dati niste idei...MS anticipat :*:*

2 răspunsuri:
| Andraa a răspuns:

Mumiebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti poti face aripi decupate din carton, pe care sa lipesti coala alba si pene. Te imbraci in alb si improvizezi un cerc din sarma mai tare, pe care lipesti acelasi lucru ca si pe aripi.