| luciannicolae95wow a întrebat:

Acum doi ani am dat bacu si am luat decat la romana, vreau sa incerc la anul, trebuie sa dau si la roamana iar sau decat la restul la care am picat?

4 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Doar la cele care ai picat, esti situatia mea, am luat la romana cu 7.45, dar mate si bio m-am dus pe apa sambetei.

| Staind a răspuns:

Cum ai luat?

| smiley92 a răspuns:

Daca ai luat la romana 5 poti sa nu mai dai cu conditia sa iei 7 si 6 la celelalte sa obtii media 6. Daca vrei si crezi ca esti pregatit poti sa dai din nou la romana sa iei o nota mai mare.Bafta!

| luciannicolae95wow explică (pentru smiley92):

La romana am luat 8:43