| nebunikaaa a întrebat:

Help melaughing) am o stare foarte nasoala simt ca mor dar nu dintr un motiv anume. Ascult melodii triste si plang de cateva ore, ma simt singuraaa ce facccc?laughing

Răspuns Câştigător
| AlleMrr69 a răspuns:

Ești în depresie. Există un motiv, care te face să te simți foarte prost: singur, neînsemnat, nefolositor, ca un nimic. ceva de genul. Ei bine nu trebuie să mai asculți melodii triste și încearcă să vorbești cu cineva care să-ți fie aproape, descarcă-te. Asta te va ajuta mult.

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Cauta alinare intr-o sticla de alcool.

| nebunikaaa explică:

Dragul meu, nu sunt in depresie si nici nu m am despartit de iubitul meu "de acum o zi" cum ai spus tu. Si nu imi dau seama ce nu am scris corect. Nu te supara dar daca iti dau o poza cu mine faci laba o zi intreagalaughing (si nu vreau sa spun ca sunt dezbracata sau ceva de genul), dar nu asta e ideea. Nu inteleg de ce te ai bagat tu sa mi spui ca nu iti pasa ca sunt trista, daca nu iti pasa puteai frumos sa treci peste intrebarea mea de "copil rasfatat", nu sa aduci jigniri la adresa mea atata timp cat nu ma cunosti. Multumesc pentru intelegere :d MenInShadow