| Chocolate a întrebat:

Acum sincer si fara resentimente si vreau doar simpatiewinking. Care persoana de pe TPU vi se pare cea mai de treaba?batting eyelashes, eu am prins drag de cateva[Legiuitorea, harciog, andrutza, diavolitza, lorenyk, silvia]big grin... puteti spune mai multe persoane...
vreau sa rasp cat mai multi:X

12 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

De treaba :Legiuitoarea, Psiholoaga, Elly4all, Zu-Becca [ mersi bucur ca te-ai intors de la marelove struck], Cami, Bubulina, Auran, Ingerash, Vanilla, Meme.Si multi altiiwinking

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu e nimic Elly4all kiss

| JackieSue a răspuns:

[Mie mi se par de treaba legiuitoarea si mumoasa...]

by zu

| Elly4all a răspuns:

Buna: simple.girl, legiuitoare, nony, alexxandru, crucified_countess, bro, grim, bubulina, zbenguici, tukhey, dl. inginer, psiholoaga...si multi alti mai ales din lista, mea de prieteni.

| Elly4all a răspuns:

Am uitat: amar si prfmlbig grin

| Elly4all a răspuns:

Mumoasa cum am putut sa te uit chiar pe tine scuze:*

| EUSIATIT a răspuns:

Am un respect pentru toti cei care raspund daca stiu si nu fac misto de cei ce intreaba lucruri mai speciale si le raspund. uri sa nu sp altfel. Consider ca daca nu stiu sa raspund sau nu mi convine intrebarea trec peste ea. Nu poti fi atotstiutor,,, parerea mea... o zi bine iti doresc

| Chocolate explică:

Am uitat si eu :mumoasa, Cami, gabryella big grin...:X, daca imi aduc aminte va mai ziclaughing

| diavolitza a răspuns:

Da cretzolino si tu esti printre freferatii mei kiss :-x

| MonicutZZa a răspuns:

Claudelina, crys11, Alice, Daniela, DMV, Dumnezeu, romanticgirlX (am eu o simpatie pentru ea, nu stiu de ce mi se pare f draguta), tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti de pe tpu.chiar daca mai dau raspunsuri acide.si chiar daca ma cert cu cineva.respect de obicei parerile tuturor.deci nu am preferinte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai sa nu mai facem comparatii, ne uitam pur si simplu in lista de prieteni si vedem acolo, cum sa comparam? Daca uitam pe cineva, de ce trebuie sa spunem public pe cine placem? Oricine