| Remus_7546 a întrebat:

Acum vreo 3 ani ma trageam cu sania si am cazut si m-am lovit la coloana si pe suprafata ei am pielea mova nu pe toata coloana ci in locul unde m-am lovit si imi pocneste si ma doare ingrozitor este ceva grav sau nu am nimic? am 16 ani simt durerea de vreun an

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probl. este grava iar neglijenta de a consulta un doctor este si mai grava! "pocniturile si durerile" denota ca ceva nu e in regula cu coloana vertebrala iar mentinerea in timp a culorii mov-vinetiu la nivelul pielii inseamna ca acolo au fost sectionate niste vase de sange care nu s-au mai refacut. in concluzie ia "pas alergator" la doctor.

| BeHappy_7009 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci la doctor. 3 ani zici?!?! vai de mine... inconstienti