| anonim_4396 a întrebat:

Acum vreo luna de zile a existat pentru scurt timp putina speranta ca s-ar putea pune capat prostitutiei pe internet https://variety.com/......235048705/
Stiu ca only nu e singurul site pe care se face prostitutie, dar daca bancile nu voiau sa ma lucreze cu el atunci poate n-ar mai fi dorit sa lucreze nici cu alte site-uri asemanatoare.
Ati fi de acord sa intervina statul si sa oblige isp-urile sa blocheze accesul la site-urile cu continut pornografic? De ce?

17 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Atat timp cat e continut legal ce treaba ai tu cu ce face lumea pe onlyfans? Nu te poti abtine sa nu te uiti daca nu iti convine?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Cred că nu gândești prea mult și nu-ți dai seama câte probleme ar crea interzicerea site-urilor de genu' laughing

| Jus7t a răspuns (pentru supadeceapa):

Nu se închide pornhub care încalcă o groaza de legi și pe care își fac toți psihopații cont și postează violuri reale, s.e.x cu copii plus alte mizerii și ăștia se gândesc la onlyfans.

| supadeceapa a răspuns (pentru Jus7t):

Exact. Dar am înțeles că au șters conturile neverificate de pe hub.

| Jus7t a răspuns (pentru supadeceapa):

Hai să vedem smug laughing
Nu știam asta, da chiar și asa :
"Now, this is the part where most people start visualizing the Hollywood version of sex trafficking: young people being kidnapped while traveling in some faraway country, kept in chains and forced into selling sex. And yes, those stories do exist—they’re not only real, but they can be closer to home than you might imagine—but the "kidnapped victims" narrative does not reflect the reality of most victims’ experiences. Sex trafficking often involves psychological manipulation and often exploits the most vulnerable populations. In fact, according to a report of prosecuted sex trafficking cases in the U.S., 59% of coercive tactics used by traffickers were non-physical, compared to 41% of tactics involving physical coercion "
https://fightthenewdrug.org/get-the-facts/

Dracu știe supita.
Ce carte citești acum? Am văzut ca îți deschizi club de lectura. laughing

| anonim_4396 explică (pentru supadeceapa):

De ce insisti sa vii sa faci caca la intrebarile mele?

| supadeceapa a răspuns (pentru anonim_4396):

Îmi place să te agresez cu informații noi că știu că tu gândești problemele doar pe jumătate laughing)))

| anonim_4396 explică (pentru supadeceapa):

­crezi ca o sa reusesti sa te abtii? e penibil sa te tii dupa oameni cu raspunsuri din astea pasiv agresive

| anonim_4396 explică (pentru supadeceapa):

Https://youtu.be/uc7_VULXOic?t=36
esti haioasa. tu n-ai informatii si nici nu poti sa oferi raspunsuri atunci cand incearca omul sa te ia in serios

| supadeceapa a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu. Răspund la majoritatea întrebărilor de la categoria asta. Pentru tine nu are nimeni răspunsuri suficient de bune, man. Nu ești capabil să vezi puzzle-ul, gândești prea mărunt. Care-i scopul tău? În afară acela de a fi penibil, că discuțiile, părerile, clar nu te interesează, te porți ca un fanatic religios laughing. N-am timp de Youtube și nu-mi fac educația acolo, iar un link de pe Youtube nu e argument. https://bfy.tw/Qqux

| supadeceapa a răspuns (pentru Jus7t):

Oliver Sacks love struck
Hai și tu.

| anonim_4396 explică (pentru supadeceapa):

Zici chestii, nu explici nimic, si mai incerci sa arunci asa si cate o insulta. Desteapta fata. Mai nou vad ca imi si citesti gandurile si stii ce ma intereseaza si ce nu. E un adevarat mister de ce nu vrea lumea sa discute cu tine.
Nu era menit sa faca niciun argument acel clip.
"nu-mi fac educația acolo"
Aha. Si? De ce imi spui tu mie asa ceva din moment ce nu are legatura cu nimic?
N-ai timp de Youtube, dar esti la curent cu viata unor neica nimeni de pe Youtube.
"Nu."
Bine, tine-te dupa mine ca o catelusa pasiv agresiva.

| supadeceapa a răspuns (pentru anonim_4396):

Smiorc laughing)

| anonim_4396 explică (pentru supadeceapa):

Https://youtu.be/ab1se0dkeCU

| supadeceapa a răspuns (pentru anonim_4396):

Aww, ce drăguț ești love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.

Chiar nu îmi dau seama care e treabă cu "Onlyfans"...

exista însă pornografie la un nivel "mai înalt" pe internet și din păcate nu se face nimic pentru a pune STOP uneori chiar infracțiunilor

https://www.google.com/amp/s/amp.lancastereaglegazette.com/amp/32040219

Răspuns utilizator avertizat