| marian888 a întrebat:

Acuma cateva zile am castigat la free loto, e adevarat? Am primit un mesaj cum ca as fi castigat 10 milioane de euro, nu-i adevarat nu? Asa fac aia mereu si ziceau ca mai am 24 de ore pana sa ma du sa iau bani, i e adevarat?

19 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Si tu crezi prostiile lor?

| dreamerlainen a răspuns:

happy In ultimul an si eu am castigat aproximativ 1 miliard de dolari cred, conform mailurilor primite. Culmea, toate de pe la loteriile din Africa.

| ka2 a răspuns:

Sunt pirati aia... nu-i baga in seama... numai cand le citesti mail-ul si nu mai poti de ras, cat de afoni sunt oamenii... nici macar adresele nu le au calumea.

| thespy a răspuns:

10 milioane euro? fara sa platesti nimic? come on man....nu mai lua in serios chestii din astea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si tu cu 10 milioane de euro, mai stai aici pe TPU? fugi cat mai repede si incaseaza-ti premiul. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu si eu am primit mail de la free loto dar ca sa ma asigur ca nu e o minciuna (adica ca am castigat 10 milioane de euro)m-am uitat pe internet ca sa vad cateva informatii despre free loto si am vazut un articol cum ca este frauda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.infonews.ro/node/47365 citeste aici sa vezi ca s-au mai fraierit si altii ca tine. aveti grija!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este teapa 99'9/100

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marian888? si eu am primit un mesaj ca am cistigat 1 milion de dolari este adevarat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am cistigat 100. 000 de dolari si nu mi-au dat nimic sunt niste hoti care fu lumea imi cereau numarul de card casami pue bani le-am dat numarul si pina azi nimic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am anteles ce vrei sa spui dar eu intr-o luna primesc si 100 de e-mail l-am activat la sala nu am jucat nici o data si nici nu ma lasa sa al dezactivez dar am castigat 10 mil de dolari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adrevarat nimic si eu cica am castigat dar trebuie sa trimit200 de dolari taxa hahahah vrajeala

| Mocanu_Romica_1980 a răspuns:

Ciau scuza deraju cine doreste sa da si mie bagina sa primesc si eu bani de la ei adica de la freelotto cine este amabil poate sa trmite si mie prin sms 0735038692

| Mocanu_Romica_1980 a răspuns:

Ciau scuza deraju cine doreste sa da si mie bagina sa primesc si eu bani de la ei adica de la Freelotto cine este amabil poate sa trmite si mie prin SMS 0735038692

| Mocanu_Romica_1980 a răspuns:

Ciau te rog sa trmit si mie pagina dau yami lu meu rradubengosu@yahoo.com

| Lally93 a răspuns:

Si eu am facut greseala de a ma baga pe tampenia aia de site. cum pot sa sterg contul de pe freelotto.com? va rog ajutati-ma

| sambucu a răspuns:

Si cum va explicati astea?:> :D

http://www.youtube.com/watch?v=o34In_xM_BI

| danielmedias a răspuns:

Pritene ute eu sunt in paris si vreau sa-ti spun ca nu-i adevarat nesimtit astia tia trimis un mesaj mincinos asa cum mi-a trimis si mie
nu-ti da actele pentu ca eu chiar am fost la adresa zisa din londra si acea adresa nu era "free lotto" company ci era doar un hotel crede-ma daca nu crezi vezi ca ai si tu adresa lor si nterseazate prin intrnet la google map si ai sa vezi

| Lally93 a răspuns (pentru danielmedias):

Si cum stergi contul de pe site?