| gangster a întrebat:

Free Loto e o escrocherie >? de curand am primit un mesaj ca am castigat un 1 milion de $ dar trebuie sa dai mai intai codul cardului cam dubios?

4 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Cel mai probabil că da. Poate fi real dacă într-adevăr ai jucat ceva pe site-ul acela sau ai avut legătură cu el. Dacă nu, poţi să fii sigură că e escrocherie.

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Cum poti sa crezi asa ceva? Sa nu dai niciodata codul cardului pe internet, si nicio alta informatie despre el. Pirateria e in floare...

| pepe a răspuns:

Cea mai mare ţeapă.
Am un vecin care a cheltuit 450 euro pentru un căştig de 25. 000 euro.
Şi acum după 3 luni încă mai aşteaptă banii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai esti si gangster pe deasupra.cum poti crede asa ceva? cnp-ul codul pin de oriunde, este strict secret. poti da numele si sa ti se bage banii in cont, dar nu codul pin.