| anonim_4396 a întrebat:

Ai accepta ca soţul/soţia, iubitul/iubita sa lucreze ca striper/stripteuza la diverse ocazii pentru o sumă frumuşică de bani?

6 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Daca am cunoscut-o facand meseria asta, da. Daca nu, nici ca se mai apuca vreodata.
Nu am nici o problema cu alegerea jobului cuiva, am probleme cu cei care amesteca serviciul cu familia si societatea.

| Ana a răspuns:

Nu, cu siguranta nu

| deea_9735 a răspuns:

Nu deoarece este pusa in joc toata rusinea si nu o poti cumpara cu bani.

| arhivistu a răspuns:

Nuuuuuuuuuu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu`s genu care sa imi pese de ce se ocupa persoana de langa mine. Asta insemnad ca nu as avea o relatie cu un striper, dar daca persoana cu care traiesc de ceva vreme, o cunosc foarte bine s-ar decide sa faca asa ceva, atunci n-as avea nimic impotrivawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-as dormi foarte linistita gandindu-ma la cate-l pipaie in diferite zone. Intotdeauna mi-am dorit un sot intelectual, nu macho man.