| RAY a întrebat:

Ai avut vreodata gandirea asta gen, daca am un tort sa il manc azi tot sa apreciez, prezentul sa nu ma gandesc la ziua de maine?

8 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da da, mereu ma gandesc asa cu budinca din frigider sau orice alta prajitura sad Si cedez mereu T_T

Dar in general, la lucrurile mai importante, am incercat sa le organizez mai bine. Cu accent pe "am incercat".

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Hedonist motan

| Mosotti a răspuns:

Da, am avut.

| Wr3nch a răspuns:

Nu pentru ca daca bag mai mult de doua felii mi se face greatalaughing

| Celcestietot a răspuns:

Nu, pentru ca nu isi avea rostul.

Răspuns utilizator avertizat
| RKBlue a răspuns:

Nu,la mine e cam invers.
Si daca as vrea sa mananc o prajitura intreaga, ma gandesc ca ceilalti nu ar avea si ma simt prost si ajung ori sa iau jumatate ori sa nu mai mananc deloc pana nu sunt sigur ca nimanui nu-i trebuie, apoi imi cam piere pofta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal. laughing

Dar incerc sa schimb asta. Incerc sa mananc putin si des, si sa ma concentrez pe gust nu pe cantitate.

Astazi am desfacut un pachet de biscuiti milka, si am reusit sa nu ii mananc pe toti. Am mancat doar jumate. laughing