| acidickiddo a întrebat:

Ai complexe fizice? Care sunt ele? Ce ai schimba la tine?

Răspuns Câştigător
| eliaclodia a răspuns:

Daca ar fi toti dupa acelasi tipar nu ar avea farmec. In plus atunci as crede ca daca Dumnezeu exista e dictator cu siguranta. Ca exista sau nu exista nu e dovada, sau nu se vede clar.Dar dovada ca ce a creat formele si stilurile nu e o adunatura dictatoare de forte supuse sau rebele, exista.

12 răspunsuri:
| AndreeaSt97 a răspuns:

Toti avem complexe laughing de exemplu, eu mereu ma plang ca am soldurile, fundul si coapsele mari, si slabesc foarte greu laughing

| Mangustă a răspuns:

Cu tonele, incepand de la frunte pana la coapse. In general sunt legate de greutate ceea ce mi-a schimbat radical stilul de viata. Daca as putea sa ma schimb as face-o radical, nu discriminez.
http://thinfantasy-proana.blogspot.ro/

| Meryem027 a răspuns:

Hmm, nu e chiar un complex, dar as vrea sa mai slabesc. Mai exact, as vrea sa scap de tot de burtica si sa am un abdomen tonifiat. Hehe, vise!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu știu să am happy. N-aș schimba nimic la înfățișarea mea, sunt mulțumită de mine, iar dacă am mici "defecte", mi le iubesc, încât am ajuns să nu mi le mai observ big grin!

| carpediem a răspuns:

Niciodata. Complexele sunt psihice, legate de o "anomalie" fizica, nu fizice. Chiar daca as fi avut (sau poate am dar nu vad eu), vreun defect fizic nu cred ca m-as fi complexat. De fapt nu prea mai am diti si cand zambesc apare un ranjet cu un mare luft intr-o parte, insa natura isi urmeaza cursul si nici la dentist nu ma duc pentru ca astept sa cada toti sa pun direct placa si ma chinuie o singura data. De ce sa-ti fie jena de ceea ce esti? Traieste liber, traieste-ti viata si bucura-te."Carpe Diem".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singurul lucru pe care aş vrea să îl schimb la mine este acela de a scăpa de dorinţa de a termina totul în cât mai puţin timp posibil, dar NU este un complex fizic.

| anduktz a răspuns:

Culoarea pieli si parul

| acidickiddo explică (pentru anduktz):

Ai culoarea pielii mai inchisa? Sau care ar fi problema? Si parul ce are? thinking

| eliaclodia a răspuns (pentru carpediem):

Eu nu ma stramb cand vad pe cineva fara dinti, inteleg mai mult din problemele pe care le are si daca e un om care nu bea, lupta si nu ajunge la liman, atunci mai frumos este.Dar daca mi s-ar intampla mie la dintii din fata nu stiu cat timp mi-ar lua sa trec peste suferinta. Si cum as indura pana la placa. Sunt femeie, e clar. Sexul slab de inger.

| mimiwewem a răspuns:

Aș schimba șoldurile.

| anduktz a răspuns (pentru acidickiddo):

Am culoare pieli inchisa... si sunt blonda blonda natural... si toti se uita ciudat.

| acidickiddo explică (pentru anduktz):

Fiecare suntem unici in felu` nostru.Deci stai linistita! Doar stii cum e lumea..nu-i lua in seama;-).