| RAY a întrebat:

Ai cumparat vreodata un telefon de pe olx? Ce experienta ai avut?

3 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Nu am cumparat, dar iti sugerez sa nu.
Am auzit de la altii de multe tepe.

| IAR a răspuns:

Eu am cumparat de pe OLX foarte multe si din 20 de cumparaturi am avut 2 tepe deci merita sa cumperi de pe OLX dar sa ai putina grija.
Mi-am cumparat si telefon care sunt foarte multumit de el si il am de ceva timp si am dat si putin happy
In concluzie, sunt si oameni seriosi pe OLX in proportie de 70-80%.

| ThyDoom a răspuns:

Nu am cumpărat telefon, dar am cumpărat un panou pentru mașina de spălat. Care s-a dovedit a fi defect. Nu prea recomand, dar acum contează și de cel care oferă produsul. Dacă e serios sau nu. Țin minte că nu l-am mai înapoiat. N-am vrut să mă mai complic. Am cumpărat tot unul la mâna a doua, dar de la cineva pe care-l cunoșteam.