| anonim_4396 a întrebat:

Ai dreak ciini, dorm ziua si latra noaptea laughing Cum sa te mai odihnesti in conditiile astea?

Răspuns Câştigător
| JeSa a răspuns:

Ai dreptate, ar trebui luate măsurirolling on the floor pentru "tulburarea liniştii publice"!tongue

13 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ar trebui sa te razbuni. Latra si tu ziua, ca sa vada cum e!

| Silvia a răspuns:

Îţi modifici programul.Dormi ziua şi latrii noaptea thinking

mariana
| mariana a răspuns:

Ma prinde mila de tine dar ce sa-i faci, da-le si tu ceva de mancare si poate saturandu-se, veti dormi "impreuna", adica si tu si ei, dar fiecare in "locuinta" lui.
Sa stii ca si noi avem problema aceasta insa doar atunci cand sunt "nuntile " cainesti, ne innebunesc. Eu te sfatui sa-ti cumperi niste antifoane si asa n-o sa-i mai auzi si toata lumea va fi multumita. Sper ca in aceasta noaspte sa dormi pentru ca eu, iti trimit de aici de la mine din oras "linistea" pe care poti s-o tai cu cutitul in prezent.

| Hmmmm a răspuns:

rolling on the floor
sa stii ca mi se face mila d tine.vezi? d asta nu vreau eu caine.eu zic sa le dai somnifere sa doarma si ei noaptealaughing

| Ana a răspuns:

Numeri oite big grin

| OanaG a răspuns:

Dormi si tu ziua, si noaptea te duci la latrat cu ei, te duci la niste puicutze smug laughing

| Roby67 a răspuns:

Fa si tu o friptura din ei si ai liniste happy

| mika a răspuns:

Poftim? n-am intelesstraight face

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Ai dreptate :]]

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ciinii astia fac galagie toata noaptea, ticalosii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si noi aveam aceeasi problema acum cativa ani dar, nu stiu cum, s-a rezolvat(cel mai probabil l-a luat cineva pe capul tribului si astfel s-au retras si ceilaltilaughing). Iti dau o solutie(de moment, insa):cumpara o cutie de pocnitori si de fiecare data cand indrazneste unul sa deschida gura, aprinde una si arunc-o(dar la o anumita distanta de el). Speriati de zgomot, se vor duce la altii sa le spuna lor plugusorul si nu tie(PS, oricat ar parea de ciudat, asa faceam si noilaughingrolling on the floor).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da' ce ma sfatuiti frate toti sa latru si eu la ei? Voi asa faceti, latrati la bietele animale sa le enervati? Pai acum imi dau seama de ce sint asa stresate si va tot musca si va alearga laughing
Roby, buna ideea ta, o sa ma duc in angroul Europa, ca e plin de chinezi si pentru aia cinele e o delicatesa. Sa vezi ce liniste se face duupa ce-i pun aia in frigare si-si umplu burdihanele laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mariana, am termopan si daca inchid geamul chiar nu mai aud galagia de afara. Dar partea proasta e ca daca inchid geamul pe caldura asta, o sa fie ca intr-un cuptor si ma coc pina miine. O sa fiu numai bun sa fiu papat rolling on the floor