| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ai fost vreodata intr-o excursie la munte? Daca da, cum a fost excursia la munte? Daca nu, ti-ar placea sa mergi intr-o excursie la munte?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Merge aproape in fiecare luna la munte ...macar o zi daca mai mult nu am timp

| Mayhem666 a răspuns:

Am fost la munte, si a fost foarte frumos.

| justanotheruser99 a răspuns:

Da! Iubesc vacantele la munte! Sunt bestiale. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost pe Transfagarasan, Transalpina, Cheile Bicazului. In strainatate? pasul Donner, in California. Parcul National Yosemite tot in California. In Wyoming Parcul National Yellowstone, Marele Canion la granita statelor Nevada cu Arizona... si multe altele. Am vizitat multe in America. 33 de state in total.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ia ghici, oare cum a fost "excursia mea" la munte? Oare?