| anonimus00000 a întrebat:

Hei! Am 16 ani si nu stiu cum sa ii conving pe ai mei sa ma lase intr-o excursie. Excursia e pe munte, 4 zile, le-am spus ca vin si 3 adulti dar ei nu-si i-au raspundere asupra noastra,dar nu vor sa auda, au spus ca inca sunt prea mica bla bla bla.Ce sa le spun ca sa ii conving?

1 răspuns:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!

Spune-le că eşti suficient de mare şi îţi doreşti foarte mult să mergi în excursie şi le vei demonstra că pot avea încredere în tine şi nu mai eşti un copil. Poate vei reuşi. Speranţa moare ultima, nu?

Pa-pa.