| RAY a întrebat:

Ai fost vreodata la psiholog? Nu crezi ca ai nevoie de unul? Ai merge daca ai avea probleme?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Am fost, nu mai stiu ce probleme aveam, eram plod, probabil control de rutina.

Consider ca nu am probleme, probabil as vorbi cu unul asa mai amical, fara sa am afectiune, sa ma mai ajute cu un sfat, sa imi mai dezvolt orizonturile, deci nu ceva din cauza afectiunilor.

11 răspunsuri:
| RAY explică (pentru Drimmero):

De ce consideri ca a merge esti plod?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Eram mic cand am fost ultima oara, iar nu intelegi ce zic.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Am inteles drimi

| whatevernvm a răspuns:

Probabil am nevoie de mai mulți

| RAY explică (pentru whatevernvm):

Eu cred ca alti au nevoie de tine

| Plato a răspuns:

Nu, nu, da.

| whatevernvm a răspuns (pentru RAY):

O sa vina și momentul ăsta

| RAY explică (pentru whatevernvm):

Dar,trebuie sa incepi de undeva

| whatevernvm a răspuns (pentru RAY):

În niciun caz pe TPU

| RAY explică (pentru whatevernvm):

Sunt si aici de cazuri de tratat, user cu 2, 3 conturi psihoza totala laughing

| RAY explică (pentru Drimmero):

Consider ca nu am probleme, probabil as vorbi cu unul asa mai amical, fara sa am afectiune, sa ma mai ajute cu un sfat, sa imi mai dezvolt orizonturile, deci nu ceva din cauza afectiunilor.

deci ai accepta sa vorbesti cu un coach, ma bucur https://drive.google.com/......rAl7sOAbbZ