NOname
Întrebare recomandată | NOname a întrebat:

Ai oferi copiilor tăi țigări dimineața, la prânz și seara?
Dacă ai afla că ai fost dezinformat, amăgit și pus să plătești pentru produse, care fac rău ție, celor dragi și tuturor celorlați, ai lua măsuri sau ai continua să le cumperi?
"What the health"
http://youtu.be/Xh8Cn8jRpvw

126 răspunsuri:
| Alexandra2018 a răspuns:

MASONII TREBUIE UCISI!
Au dat ordin ca sa fie bagat in tigari un virus producator de cancer si o otrava care produce dependendenta.
Pe vremea lui nea nicu nu aveai nimic cand fumai Carpati!
Azi esti mort!
Stiu toate planurile masonice de moarte impotriva Romaniei! Iar ultimul plan dus la indeplinire de masoni a fost cu radiatii radioactive cu un nor puternic radioactiv facut in Rusia! SRI ul a fost complice direct dar se fac ca nu stiu! ar fi culmea ca acesti criminali organizati sa recunoasca!
Sa nu va mirati daca in curand va va cadea parul sau ve-ti fi depistati cu cancer!
In aer se dau cu fiole de cancer!
SRI ul este cmplice direct si aproba totul!
un preten " mason " si " mare maestru " in masoneria pe Romania imi spune totul!

| Armando_Seutiut_1996 a răspuns:

Nu as oferi