| Doarunaltutilizator a întrebat:

Ai prefera un baiat/o fata din zodia fecioara sau un baiat/o fata din zodia scorpion? din astea doua ce zodie ai alege?

11 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu aleg zodii, aleg caractere. Sincer dacă văd că cineva alege pe criterii zodiacale din prima îmi dau seama că e idiot și îl evit.

| J0B0MAT a răspuns:

Băiat fecioară, fată scorpion.

| RainmakerX a răspuns:

De obicei nu ma iau dupa acest aspect. Trebuie sa vorbesti cu persoana respectiva pentru a vedea daca este sau nu cum "spune zodia".

Totusi, daca vrei neaparat un raspuns atunci as alege scorpion pentru simplul fapt ca fecioarele pe care le cunosc eu au o parere mult prea buna despre ele. *funny fact, toate fecioarele pe care le cunosc sunt baieti *

| gemeni6226 a răspuns:

Fecioara.Sunt minunati, desi reci si fara romantism, dar stiu sa se sacrifice si sa faca totul pentru cei dragi.Sotul era fecioara, baiatul meu la fel.

| Clorox a răspuns:

Teoretic am afinitate cu scorpionii laughing
Practic nu mi-ar pasa

| WaterDrop a răspuns:

Daca ar fi sa aleg doar intre aceste doua zodii, as alege scorpion, pentru ca stiu ce vor de viata si sunt muncitori.

| PersonajFictiv a răspuns:

Doar idiotii judeca oamenii dupa zodii.

Răspuns utilizator avertizat
| Desireღ a răspuns:

Nu cred în zodii, dar fac o excepție pentru tine.
Băiat scorpion aș alege.

| Kathrinex a răspuns:

Depinde.

Sunt persoane dominate mai mult și mai puțin de zodii. Cărora să li se potrivească aceste tipare sau la care o personalitate specifică și nu se mai potrivește complet cu zodia.

Aș prefera să cunosc omul! happy