| StrongHeart a întrebat:

Ai putea trai fara internet o perioada lunga(sa zicem un an)?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai sant & alte ocupatii

| Drimmero a răspuns:

Nea, m-as salbatici si rupe de viata de zi cu zi, macar sa fiu platit pentru efortul asta,, dar nici asa.

| Celcestietot a răspuns:

Chiar cred că aș putea happy.

| SilentRain a răspuns:

Da '
Dacă nu am net, nu e ca si cum nu a-si avea aer sau mâncare, apă

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Aș vrea, dar nu pot... Poate în câțiva ani o să-mi iau un an sabatic și atunci o să profit de ocazie.

| gemeni6226 a răspuns:

As putea, dar la inceput in mod sigur i-as simti lipsa.As citi mai mult si as sta la soare mai mult, mi-ar face un pustiu de bine dar e mai comod sa stau la calculator sa vad filme si sa socializez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am avut perioadele alea, uiti complet ce faceai, ce era acolo.

| MaryMaria333 a răspuns:

Avand in vedere cum pe vremuri se traia asa nu e imposibil dar nu e confortabil. E clar ca suntem invatati cu o alta moda, o alta generatie mai noua.
PS: nici eu nu as vrea sa traiesc fara. De ar fi asa nu as fi prezenta pe TPU. Haha

| lorix a răspuns:

De putut, as putea.
De vrut, nu as vrea.