| Gaby212 a întrebat:

Pentru fete:
Ati tine baiatul pe care il iubiti in friendzone pentru o perioada mai lunga? (1 an sa zicem)

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De unde stie fata aia ca tu simti atractie fata de ea? din moment ce tu arati ca esti fata in corp de baiat,ea asa te percpe,te va percepe mereu,nu doar un an,e vina ta, atractia fizica e instanta nu vine, nu se creaza in timp, nu te place fata din prima adio sau fi prieten cu ea simplu, prieten cu fetele suna jalnic in lumea masculina

| Gaby212 explică (pentru RAY):

Cred ca ai dreptate...

| Violleta2022 a răspuns:

Este o contradictie in ceea ce spui tu aici!
Daca l-ai fii iubit, nu l-ai fii tinut in friendnzone niciodata!
Dar daca tii pe cine ain freindzone 1 an de zile, atunci chiar nu ti-a atras atentia si nu a insemnat nimic pentru tine.

| Gaby212 explică (pentru Violleta2022):

Eu sunt baiatul in cazul de fata happy

| Violleta2022 a răspuns (pentru Gaby212):

In cazul asta, inseamna ca nu insemni nimic pentru fata respectiva, decat un simplu prieten/amic. ca altii 100-1000 pe care-i are in friendzone.
Nu-ti fa ganduri marete, ca asta nu se poate schimba.
Daca nu i-a batut inima pentru tine acum 1 an de zile, nu ii va bate niciodata, pentru ca nu ai impresionat-o atunci, iar acum ii esti deja indiferent.
Imi pare rau sa-ti spun asta, dar nu poti schimba parerea cuiva cu forta.

| Freya1 a răspuns:

De ce l-as chinui si m-as chinui? Ca nu inteleg.

| HazelEyes77 a răspuns:

No way... daca il iubesc ar fi absurd sa ma prefac ca suntem doar amici. I as da de inteles ca am alt gen de sentimente pentru el nu cred ca as putea sa ascund asta un an de zile.

| Cartoful514 a răspuns:

Nu mai întreba fetele lucruri despre fete, nici ele nu știu ce vor.