| anonim_4396 a întrebat:

Ai simtit vreodata ca te-ai nascut prea devreme sau prea tarziu? De ce?

Răspuns Câştigător
| Kidu a răspuns:

Nu, mereu am simtit ca sunt acolo cand a trebuit, si am cunoscut persoane deosebite pe care daca as fi fost mai mare sau mai mica nu le-as fi intalnit niciodata, cred.
mi se mai rupe mie inima cand vad un pustan mic si atat de frumusel, dar asta elaughing

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

M-am nascut prea tarziu, mult prea tarziu.Trebuia sa ma fi nascut pe la 1800hee hee

| Silvia a răspuns:

Simt uneori ca m-am nascut prea tarziu.As fi vrut sa ma nasc macar cu 5 ani mai devreme pentru a imi cunoaste bunicul din partea mamei. A murit inainte sa ma nasc eu, si as fi vrut tare mult sa il cunosc.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

M-am nascut cand trebuia, dar mi-ar place sa-mi intrerup viata pentru o perioada prin criogenie...hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu... m-am nascut cind trebuia. De aici, din timpul meu, pot privi spre trecut, pot privi spre viitor, pot visa... Ma simt bine-n timpul meu si nu-mi lipseste decit un lucru, l-am avut si l-am pierdut, atit, il vreau inapoi...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cimd ti-am vazut fotografia...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La mine nu timpul e problema... m-am nascut in '90, e ok. In schimb nu-mi convine locul... oare cum ar fi fost sa ma nasc prin Finlanda?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Harciog, ce ti-ai zis? Ca e pacat ca esti mult mai tanar decat mine?