| DenisaNicoletaG a întrebat:

Ai vrea sa experimentezi o zi in pielea sexului opus?

34 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Da, m-as fte singur toata ziua.

| RAY a răspuns:

Da

| Drimmero a răspuns:

Nici intr-un caz!
Barbat m-am nascut, barbat mor

| Freya1 a răspuns:

Da

| RainmakerX a răspuns:

Ca sa fac ce?
Ce pot face eu si nu poate o fata si invers?

Nu iti spune nimeni cum sa traiesti sau cum sa te distrezi.
Fa ce iti place si nu-i baga in seama pe cei care spun "Nu face x lucru pentru ca fetele nu-l fac"

| Nemessys a răspuns:

Eu as vrea si toata viata. happy Nu de alta dar pot sa fiu eu insumi (sau insami...) fara sa-mi zica nimeni nimic. happy Singurul lucru pe care trebuie sa-l suport sunt prostii care se baga in seama cu mine rolling on the floor.

| Supicadepui a răspuns (pentru Nemessys):

Facem schimb?

| Nemessys a răspuns (pentru Supicadepui):

De ani, da rolling on the floor. Vreau sa fiu a12-a. Si stim amandoi ca-ti plac anii de liceu, asa ca un an in plus, nu iti strica. big grin

| Supicadepui a răspuns (pentru Nemessys):

Tu cam schimbi subiectul discutiei, sa nu crezi ca nu observ. Nu-mi plac anii de liceu, DAR, eu sunt mai aproape de iesire, ma simt ca-n luna mai laughing)

| Nemessys a răspuns (pentru Supicadepui):

Nu prea as vrea sa fiu fata. laughing
Fiecare are avantaje si dezavantaje. tongue De la fata, mi-ar conveni doar 1-2. Dar dezavantajele, le intrec. Deci sunt multumit ca sunt baiat. happy

| Supicadepui a răspuns (pentru Nemessys):

Si atunci de ce ai spus :" Eu as vrea si toata viata. happy Nu de alta dar pot sa fiu eu insumi (sau insami...) "? Vezi ca induci lumea in eroare, mai Daniel. big grin sau care o fi numele tau.

| WaterDrop a răspuns:

Cu siguranta, mereu mi-am dorit sa fiu la menstruatie cu adevarat si sa nu fie doar o impresie atunci cand este o perioada mai deprimanta, si sa`mi ating sanii bine dezvoltati. Apoi as putea iesi pe strada sa ma claxoneze toate masinile, sa pot avea orice baiat la picioare, sa duc o viata fara munca, sa barfesc cu prietenele toata ziua, fiecare zi sa fie o alta piesa de teatru in functie de cum ma machiez, sa pot obtine favoruri doar dand ochii peste cap si etc etc.

Dar NU, nu as vrea asta. Fetele au cooties!

| GoldenZenith a răspuns:

Da.

| oglindasultanului a răspuns:

Nu si nu-mi place acest mod de gandire.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

La 3 ani imi doream cu ardoare asta. La 46 am decis sa o fac, dar nu pentru o zi ci de tot. La 48 am inceput "calatoria". Acum la 50 nu regret nimic si nu m-as intoarce inapoi pentru nimic in lume.

| CleanHeart a răspuns:

Da,din cauza curiozitatii.

| Samariteanul a răspuns:

Da,pentru o zi chiar as incerca sa vad cum e, dar nu cred ca as rezista prea mult ca fata laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Nu cred că ar fi o senzație plăcută.Tu?

| DenisaNicoletaG explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu, pentru o zi cred ca as vrea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Ar fi interesant

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Poate

| Yasmin875 a răspuns:

Da.Uneori chiar mă gândesc cum ar fi dacă mi-aș face o operație de schimbare de sex.Cred ca la început m-aș simți ciudat dar apoi m-aș obișnui.:-P

| FoxyM a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahappy

| Daniel9988 a răspuns:

Nu.As muri de nervi incercand sa imi fac coafura perfecta si stand zi de zi sa imi vopsesc in rosu unghiile

| Elide a răspuns:

Da,ar fi mult mai ușor!

| RAY a răspuns (pentru Elide):

De ce crezi asta? eu spun ca a fi fata ai mai multe avantaje

| RAY a răspuns (pentru Elide):

Valabile pentru uni baieti nu pentru toti

| Adiadictie a răspuns:

Lamborghini alb cu verde e mai spatios in in spate si atrage mirosul mai precis

| Adiadictie a răspuns:

Nu

| Fumiko a răspuns:

Nu,doar sa stiu ce gandeste despre mine!

| ALEXXXL19 a răspuns:

O zi nu e mult si asa inveti sa apreciezi sexu opus

| Hitalix22 a răspuns:

Nu laughing) Motivul: imi este frica ca voi ramane asa laughing)