| TheToxicNightmare a întrebat:

Ajutati-ma va rog mult de tot ca mama mi-a luat telefonul ca m-a sunat un prost care facea farse la telefon si care mama nu stia si dupa aceea a dat vina pe mine ca zice sa i-am injurat verisoarasa prostului ala si mi-a luat telefonul si sa imi spuneti si mie cum sa ii explic mamei ca sa imi dea telefonul inapoi va roog mult de tot.sad

Răspuns Câştigător
| LaYeR a răspuns:

Incearca sa-i explici cu o privire nevinovata si in amanunt ai grija ca discutia sa tina mult nici mie nu imi place sa fac asta dar merge si vezi sa nu te incurci in vorbe.

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Oricum, cand ii explici mamei tale toata chestia, poate o faci mai clar decat aici.
Daca ar fi sa citesc ce ai scris tu, CUM ai scris tu, as muri sufocata. Nicio virgula, niciun punct. Sa citesti tu 6 randuri fara sa respiri!

| TheToxicNightmare explică:

Dar nu ma crede ca y-am spus de 100 de ori si nu ma crede ca nu am fost eu si mai e o chestie, ei cred ca dau mesje de telefon seara dar de fapt il pun langa pat sa sune dimineata.laughing