| laSoledad a întrebat:

Am o listă lungă de nume în Word şi vreau să ştiu dacă există vreo opțiune care să-mi evidențieze automat aceleaşi nume care se repetă. Dacă nu există aşa ceva în Word, ce alt program mi-ar putea fi de folos?
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Sau fara sa strici ordinea, folosesti o sortare cu filtre (Conditional Formatting)

http://www.excel-easy.com/examples/find-duplicates.html

1 răspuns:
| Lioana a răspuns:

Ai putea sa le pui in Excel. Acolo poți să dai sortare și să le pui in ordine alfabetica și atunci dublurile vor fi puse una după alta și le poți observa mai ușor.