| ruxandrutza a întrebat:

Ajutor! cum fac, sau ce sa ii dau pisicutei mele ca sa nu ii mai cada blana. credeam ca in anotimpul rece nu ii cade asa mult par, dar casa noastra e ca si ingropata (daca ma intelegeti ce spun laughing) mentionez ca nu vreau sa dau banii pe cine stie ce shamponuri scumpe sau mai stiu eu ce tratament.

Răspuns Câştigător
| dominic90demy a răspuns:

Poti sa ii iei o perie sperialathinking, si sa o periezi in fiecare zi, asa i se aduna parul cazut si nu se mai raspandeste prin casa:3

| ruxandrutza explică (pentru dominic90demy):

Ai idee şi cât costă laughing

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat