| Lazurca_Mirela_SI_Gavril_1969 a întrebat:

AJUTOR DAU FUNDA! ce se intampla daca broasca mea testoasa m-a muscat?

10 răspunsuri:
| Vendetta47 a răspuns:

Inseamna ca in 3 zile o s-a mori otravit... Poate era mutanta... laughing

| Lazurca_Mirela_SI_Gavril_1969 explică (pentru Vendetta47):

laughing)
super tare BIG LIKE

| Vendetta47 a răspuns (pentru Lazurca_Mirela_SI_Gavril_1969):

Adica nu stiu exact ca inca nu a trait nimeni care a fost muscat de o testoasa sa ne spuna.

| Vendetta47 a răspuns (pentru Lazurca_Mirela_SI_Gavril_1969):

Totsi daca avea diaree e grav

| Lazurca_Mirela_SI_Gavril_1969 explică (pentru Vendetta47):

Aaa deci sunt prima si ultima persoana care a trait dupa aceasta muscatura periculoasa de testoasa OMG