| claudiaoana a întrebat:

Ajutor de ce nu mai pot sa vad mesajele pe care le primesc pe badoo? adica vad ca se scrie dar nu pot sa le vad. Fundaa

9 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Reinstaleaza browserul

| claudiaoana explică (pentru SilentRain):

N am instalat nimic, stau de pe chrome

| SilentRain a răspuns (pentru claudiaoana):

Reinstaleaza Chrome

| MihaiNicu23 a răspuns:

Probabil iar trebuie sa bagi bani in aplicatie.

| siriusblack98 a răspuns:

Din cate stiu aplicatia aceea ca si Tinder de altfel, cere bani pentru mesaje.

| MilesAway a răspuns (pentru siriusblack98):

Alea poate, dar waplog nu cere;-).

| siriusblack98 a răspuns (pentru MilesAway):

Am zis eu ceva de waplog si nu stiu?

| MilesAway a răspuns (pentru siriusblack98):

Conteaza ca ai zis sau nu? Chiar deloc. Ai totusi cont acolo.

| siriusblack98 a răspuns (pentru MilesAway):

Vorbești mult și degeaba omule și îți place să te bagi în seama. Nu am cont acolo, nu am adus în discuție waplog și în ultimul rand tu nu ai dialog cu mine.