| Hades666 a întrebat:

Ajutor draga TPU! Va multumesc mult de tot pentru rabdarea acordata! Am mare nevoie! In lacrimi va scriu ca am fost pentru a doua oara dezamagita de cel pe care il plac! Pe celalalt Facebook pe care l-am avut m-a blocat pentru un motiv anume de-al lui.Ca nu i-a convenit ca sunt virgina.Am constientizat atunci ca este un baiat profitor,care numa profita de mine.Dar eu il iubesc asa cum e! Orice mi-ar face, tot in sufletul meu ramane! Si mi-am facut alt Facebook.Acolo m-am gandit sa ma dau alta persoana,ca sa prind momentul sa ii spun la un moment dat cine sunt eu de fapt, si sa ii spun ca l-am pacalit ca i-am marturisit ca sunt virgina.Pentru el, mi-e de musai sa mint si as face orice numai sa il am 'asa rau cum ar fi! Bun...mi-am facut altul.I-am dat message request.El m-a intrebat:te cunosc? iar eu i-am spus ca poate da poate nu.(Asa am primit sfatul de la un adult.). Apoi ma intreaba de unde sunt.Eu i-am spus ca va sti el.Si l-am intrebat alte chestii si mi-a dat seen.Apoi,vazand ca tace, m-am gandit sa ii spun alte lucruri pe care nu le stia despre mine pe contul celalalt. Apoi el imi cere o poza cu mine.I-am trimis cu mine cum citesc dar fara fata.Si pe contul celalalt tot asa i-am trimis majoritatea.Si acel adult care m-a sfatuit, a zis ca sa nu ii trimit cu fata.I-am trimis poza si ...vad ca mi-a dat block! Am simtit ca mi se opreste inima! Am plans mult! Am disperat pur si simplu.De unde si-a dat seama? Citeste in stele? Spuneti-mi voi! Ca nu i-am trimis cu fata nici pe contul acesta nici pe cealalt?
Dar m-am linistit putin pentru cateva secunde....in mintea mea a aparut o raza de speranta! M-am gandit sa imi fac alt si alt cont si pe acela sa ii scriu iar message request, direct, cu majuscule ca "Asta e pentru tine! Eu doar am glumit cu tine ca sunt virgina! Eu doar voiam sa vad ce spui si daca iti plac virginele.Scuze daca nu ti-a placut gluma" Asa voi incepe conversatia! Dar sa stiti ca eu pe contul acela pe care acum m-a blocat am glumit cu el si i-am zis ca uneori sunt glumeata.Aha, si poate de aici ma va crede.Pe contul acela vechi nu i-am spus! Atunci? Ce credeti? Va rog...ganditi-va la mine,la inima mea zdrobita,eu il vreau oricum pe el, oricum ar fi! Nu pot un sa traiesc fara el! Imi fac si 10 conturi,numa sa vorbeasca cu mine.El e totul in viata mea! Il vreau,mai bine mor decat fara el! Ajutati-ma va rog.A fost bun planul meu? Nu am incotro,credeti-ma! Si ajutati-ma cu un sfat,dar fara raspunsuri rautacioase. Ziceti-mi orice sfat,numai sa raman cu el vreau! (Mai bine mor decat fara el! Profitor cum e, il iubesc)Multumesc.

Răspuns Apreciat de Editori
| Necunoscuta100 a răspuns:

Bună! Hai să-ți explic nişte chestii. Poate că voi fi puțin răutăcioasă dar asta e REALITATEA. Ai reacționat ca o fată disperată. Şi bănuiesc că mai mult de 16 ani nu ai, poate nici atât. Şi tot nu m-am prins, eşti virgină sau nu? Şi dacă chiar eşti virgină nu văd de ce l-ai minți pe acel băiat că nu eşti? Bucură-te de virginitate şi copilărie acum, fiindcă ai timp de relații şi să faci dragoste. Sincer nu te lăsa folosită. Nu fi preşul lui, nu te lăsa călcată în picioare! Fii demnă. Închide-ți toate conturile de Facebook şi ia o pauză de la obsesia ta prostească pentru el. Asta e cel mai bine pentru voi doi! Cu cât alergi mai mult după el şi îl sufoci şi te ții ca un copil (ceea ce bănuiesc că şi eşti) după el, nu rezolvi absolut nimic şi îl faci să fugă mai tare de tine. Tu să ții minte: dacă te ții de el, acesta va face tot posibilul să scape de tine. Lasă-i spațiu. Nu merită să suferi pentru nimeni. Dacă simțea ceva pentru tine nu se comporta astfel. Acceptă ideea că s-a terminat şi treci peste. La vârsta ta, asta nu e iubire. Tu nu îl iubeşti, ci doar ai senzația asta. Totul e în capul tău. Crezi că lumea se sfârşeşte dacă el nu e cu tine şi alte bazaconii. Astea-s doar fricile tale în mintea ta! Uită acest băiat şi nu fi preşul nimanui. Mai ales al barbatului.

| Hades666 explică:

Dar sunt virgina.Eu cand i-am zis asta m-a blocat.Si m-am gandit sa il mint, sa ii spun ca nu sunt ca sa fie iar cu mine

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu e profitor, ce ar putea vrea la varsta lui familie, nunta, copii, vad ca uni judeca usor, eu cred ca el ti a dat seama ca esti disperata dupa el si ca orice om normal observa cereri noi de pe conturi de Facebook abia facute, nu e un geniu, nu e un spiritist, ti a propus sa faceti sex si tu nu ai vrut?

| Freya1 a răspuns:

Eu nu cred ca te-a lasat pentru ca esti virgina.Cred ca are alte zeci de motive, iar cand si-a dat seama ca pana si sa se culce cu tine (pe langa multe alte probleme pe care le ai)e greu a renuntat...

| Hades666 explică (pentru Freya1):

Il cunosti tu cumva? El a incremenit cand i-am scris ca sunt virgina.Si de aici a pornit totul

| Freya1 a răspuns (pentru Hades666):

Vai saracu, ia si stat inima.
Tu chiar crezi ca daca era un baiat normal ce te placea si nu vroia sa profite de tine fugea ca esti virgina? Si daca te mai baga in seama o facea pana se culca cu tine si tot in situatia asta erai, tot te lasa.
Nu realizezi ca te considera disperata si ca nu te vrea? Si scuza-ma da nici tu nu ajuti situatia ca nu dai dovada de demnitate si inteligenta.

| SilentRain a răspuns:

Tu chiar esti tampita rau de tot, omul nu te place, nu te vrea
Lasa-l in pace il hartuiesti degeaba
Cautati unul ca tine

| OldSoul a răspuns:

Ba ce naiv+a esti.
Si spun naiv+a sa nu te jignesc.
(Am pus +a, ca TPU-ul o da pe presupuneri... la naiba cu autocorectorul lor)
Tu realizezi, ca, chiar de o sa ajungeti impreuna, ala o sa se desparta de tine dupa ce-si atinge interesurile, si apoi o sa fii complet distrusa?
Iar daca tu acum te consideri distrusa, stai sa vezi cum o sa fie dupa ce-si bate ala joc de tine, atunci sa vezi drama, si o sa-ti blestemi zilele si conturile facute pentru el.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Esti prea disperata. Nu msi sunt baieti sau ce? Daca el nu accepta ca tu esti virgina atunci da, e un fustanfiu, nu tine la tine si te vrea doar pentru sex. Tu chiar vrei sa stai cu cineva care nu are aceleasi sentimente pentru tine?

| Hades666 explică (pentru PrintesaGumitaa):

Il plac....da....si vreau sa incerc ce am planuit

| RAY a răspuns (pentru Hades666):

Bafta

| Hades666 explică (pentru RAY):

La ce? La a doua incercare?

| RAY a răspuns (pentru Hades666):

Omul cat traieste incearca, dar omul mai si gandeste de asta are 100 de miliarde de neuronii

| Hades666 explică (pentru RAY):

Daca am gresit undeva, unde?

| RAY a răspuns (pentru Hades666):

Eu nu am spus ca ai gresit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acesta e santaj, daca as fi facut asa ceva cu o tipa deja eram la inchisoare.