| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor! Ma enerveaza ca toti imi zic ca sunt foarte slaba. Profu de biologie isi bate joc de mine zicandu-mi "grasa" (in batjocoralaughing ). Mama imi zice ca am slabit foarte mult. Ce pot sa mananc ca sa ma mai ingras? (am inaltime 1, 60, kg=43, varsta 15 fara 4 luni happyhappy ). Stiu ca veti zice ca sunt normala, dar intr-adevar trebuie sa ma mai ingras worried. Am doar oasele tari. Atata.

6 răspunsuri:
| roby96 a răspuns:

Este foarte usor sa te ingrasi...manaca orice vrei si te vei invgrasa.Mananca cartofi prajiti, hamburgeri, shaworma.De obicei astea ingrasahappy

| l0rre a răspuns:

Pai...trebuie sa manaci mai mult. dar nu nesanatos.

| dulcica_6275 a răspuns:

Te inteleg si eu am fost la fel. stai linistita mai tarziu o sa-ti dai seama de ce ti-am zis asa. eventual mananca mai mult si poate niste vitamine tear ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tot ce trebuie sa faci este sa ai trei mese pe zi: dimineata : mere pe stomacul gol si cereale, la pranz: supa si fructe, felul doi: un sandvis ceva si seara : salata de branza si suncawinking este bun! dar nu uita sa pui verdeata ca sa aiba gust, mai mnanca carne si mai bea lapte laughing daca iti place... fa asta zilnic si functioneaza tongue