| BlueByMe a întrebat:

Ajutor! mi-am scapat telefonul in apa, l-am lasat vreo 3 zile sa-si revina dar nimic!
nu se deschide dar nu miroase a ars sau...credeti ca va mai merge?

2 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, nu cred ca va mai merge, ca si eu mai demult am scapat telefonul in piscinahee hee, am incercat sa il usuc cu foen-ul, l-am lasat sa isi revina si nu a mai mers deloc...mergi cu el la cineva care se pricepe la asta sa vezi poate se poate repara, sau daca ai garantie; daca nu, poate e timpul sa iti achizitionezi unu nou!

Răspuns utilizator avertizat