| simonafrumoasa a întrebat:

Hallo! mi-am scapat telefonul in apa aveam un Samsung corby. na mie imi pare foarte rau dupa el chiar daca mi-am luat unul nou. mama a zis ca nu merita sa il duc la reparat asa ca am primit unul nou. faza e ca se deschide nici o problema doar ca nu merge toochscreenul. credeti ca daca il desansamblez si il usuc o sa isi mai revina? chiar daca am primit unul nou vreau din nou sa imi mearga din nou corbiul. sad va rog ajutati-ma cu pareri. pa pa! PUP!

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Un coleg a avut aceeasi problema. Si-a scapat telefonul in apa, l-a luat, si i-a uscat piesele. Acum merge. Incearca.
Succes!