| Lucifer666 a întrebat:

Salutare,

Am scăpat un smartphone în apa (wc). L am lasat la uscat câteva zile cu speranța că nu are nimic. Acum se deschide, se încarcă, primesc notificari pe el, însă nu mai merge touch-ul.

Credeți ca se mai poate face ceva, la un preț decent?

Nu e un model scump, dar e nou. Avea 2 zile când a făcut baie.

Multumesc, o zi buna!

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cine te pune sa i ei telefonul in baie? Acum trebuie schimbat displayul si va costa bani chiar daca aparatul era nou si in garantie, tu esti de vina ca s-a stricat tu plătesti.

| Lucifer666 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Da vad ca iti place sa cerți lumea. Tu comentezi doar în stilul asta de parca era telefonul dat de tine. Cu ce te deranjează pe tine ca lumea folosește telefonul în baie?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Lucifer666):

Nu ma cert cu nimeni, dar mi se pare un lucru stupid sa i ei cu tine in baie telefonul stiind ca poate sa i ti scape in chiuvetă in cada cu apă sau in toaletă, nu esti primul care pățeste asa ceva si am vrut sa stiu la ce te ajuta cand stai pe wc telefonul?