| Anonim_5535 a întrebat:

AJUTOR!
Mi se sterg cele mai importante programe din calculator! :O
A inceput acum 10 minute cu Windows Media Player am dat un restart iar dupa aceea m-am trezit cu Yahoo, Programele de downlandat videouri de pe YouTube, Browserul Mozila deci ajutor!
Aproape mie gol compiuterul straight face

3 răspunsuri:
| koool a răspuns:

Dai o scanare cu antivirusul!

Daca nu il mai ai nici antivirusul, dai reinstalare windowsului!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai ionut daca il ai in garantie du-te si vezi ce are computerul poate e din cauza lui.Sau evident ai luat vreun virus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fix asa mi se intampla si mia dar nu numai cu proramele si cu tot ce am pe pc filme tot mi se sterge automat dupa ce inchid sau dau restart