| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor! Sunt pusa intr-o situatie grea. Nu stiu ce sa aleg... Parintii mei vor sa merg la vara la ei in starinatate, dar problema e ca eu am un caine (Yorkshire Terrier) de care m-am atasat foarte tare stiind ca sta cu mine in fiecare moment, unde merg. Catelul are pasaport dar avion care duce animale de companie se gaseste doar in Bucuresti si e foarte departe. Ce sa fac? Daca ma duc la parinti am sa "mor" de dorul lui si la fel si el de dorul meu sad. Astept pareri!

1 răspuns:
| SoreMihalacheSorina a răspuns:

Siiincer,eu nu stiu! Asta trebuie sa o rezolvi tu cu parintii tai..pana la vara mai e! Si nu e vorba ca mai e...dar.....noi nu avem ce face! Sincer, imi pare rau, rau! Ca si eu am 2 catei (bichon havanez, si ciobinesac german)si fara eii.nu as stie ce sa fac!