| Dyanalolipop a întrebat:

AJUTOR! Vreau un cadou, dar nu stiu ce...deci:sunt fata, destul de bogata, am deja vreo 6 laptopuri, o tableta Apple, 4ipod-uIri si un iPod nano. As vrea un aparat foto, dar nu prea vor părinții sa imi ia. Alte idei VA ROG!
PS: sunt dependenta de hello kitty

Răspuns Câştigător
| FadetoBlack a răspuns:

Păi ce ne întrebi pe noi, dacă eşti aşa bogată poţi să-ţi iei ce-ţi doreşte inima raised eyebrows
asta dacă nu ştii ce-ţi doreşti... laughing atunci e graav

1 răspuns:
| wforweirdo a răspuns:

Auzi aici... eu cred că ai nevoie de o bătaie, că ţi-o iei în cap. Nu prea îmi vine mie să cred că ai tu toate alea, dar dacă chiar aşa e, îţi sugerez să nu îţi mai cumperi tot felul de căcaturi inutile, gen 6 laptopuri, ce naiba faci cu ŞASE, şi cu 4 ipoduri... PATRU? Totuşi, eu încă sper că eşti troll dăla, pentru că sincer, dacă eu aş avea un aşa copil ca tine, îl şi dădeam afară din casă.