| UnBroken2016 a întrebat:

Alinturile gen ° pisicel, tampitel ° si chestii de genul sunt normale doar la cuplurile care abia au buletin sau sunt normale si la cuplurile mai mari in varsta?

11 răspunsuri:
| RoyDupuis a răspuns:

"pui", "pisi" si multe altele sunt foarte des intalnite in cuplurile de adulti! deci, raspunsul este da!

| UnBroken2016 explică (pentru RoyDupuis):

Ma intreb ce parere are despre el unu de 20 si ceva de ani care accepta sa fie chemat pisi de prietena lui. Posibil una de 15 - 18 ani cel mult.

| Musique a răspuns:

Sunt enervante.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Depinde de cuplu.
Mie mi-a explicat o tipa ca sunt prea rece si intr-o relatie ar trebui sa fiu mai pepe-lepe (cauta pe youtube daca nu stii termenul), dar dupa o zi in care am tinut-o de mana nonstop, si o intrebam daca e ok, daca pot sa fac ceva pentru noi "casa" fie mai bine, daca am gresit cu ceva, daca bla bla bla, a zis ca sunt ok asa cum sunt laughing

| UnBroken2016 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Am rezistat pana la secunda 7. Mai bine ma spanzur decat sa vorbesc ca un handicapat ca ala. Oricum, nu as iesi cu una atat de limitata. Pe de alta parte e ceva in neregula cu una °sau unu° daca treci peste o varsta si inca vorbesti ca ala din video.

| Doub a răspuns:

Habar nu am, dar îmi place cum sună "tâmpiţel".

| UnBroken2016 explică (pentru Doub):

De ce nu ai habar? Ai fobie cand vine vorba de baieti sau esti lesbi?

| Doub a răspuns (pentru UnBroken2016):

M-ai prins, mrrr.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La adulti sunt normale daca sunt oligofreni. Mi-a fost scarba mereu de astia care se prostesc asa. Tocmai ca îmi lasă o impresie proasta despre asa-zisa lor relatie de iubire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca il voi auzi strigandu-ma "pisicel", cand nu imi voi mai putea tine basinile(scuzati), ma voi intreba, in primul rand, ce mâță imi mananca pensia.