| Andromeda2213 a întrebat:

Mereu am avut impresia ca, cuplurile mai in varsta au gandire mai antica si chestii de genul dar vazand videoul urmator nu numai ca m-a amuzat dar m-a facut sa gandesc opusul, ca astea mai tinere au mentalitatea ciudata.

https://www.youtube.com/watch?v=pem_Q65SdEs

Truth or Drink - The Full Video REACTION!

Posibil nu va uitati la prostii de genul dar pe mine m-a amuzat multe intrebari de acolo mai ales cea cu ce ai face daca ai da peste iubitul iubita ta si se uita la filme pentru adulti : Am vazut ca multi tineri din ziua de azi ar zice ceva egal cu Dumnezeu sa ma ierte cum se poate sa ma insele asa, ii dau papucii al naibi nenorocit si chestii de genul. Multi prieteni mi-au raspuns asa, mai multe fete dar totusi multi oameni. Voi cum ati reactiona?

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Daca ai vazut cateva persoane nu poti afirma toata generatia e la fel, fiecare e diferit eu personal nu cred in chesti de pe internet multe find facute pentru rating, nimic ce as putea sa-i fac fiecare face ce doreste daca vrea o si las de tot cu filmele ei p0rno