| daniela_7403 a întrebat:

Care este diferenta de varsta dintre voi?(cuplurile).

10 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

3 ani. El este mai mare!

| Corina a răspuns:

Diferenta dintre mine si sotul meu este de 1 an (evident, el fiind mai mare).

| nobody_9468 a răspuns:

4 anisori... dar nu cred ca asta conteaza.Sunt baieti mult mai mari care chiar au stiut sa aprecieze o fata, diferenta fiind pana in 10 aniwinking

Bafta.

| Alisa a răspuns:

4 ani si ceva, el fiind mai mare.

| tania77 a răspuns:

Buna, eu sunt mai mare decat el cu 6 luni, da stiu ca de regula baiatul trebuie sa fie mai mare cu 1-2 ani, dar pe noi diferenta asta mica de o jumatate de an nu ne impiedica sa ne iubim si sa ne intelegem, dovada ca suntem impreuna de zece ani.

| stresu a răspuns:

O luna (eu sunt mai mare si mai stresata, evident).

| francesca a răspuns:

Sunt mai micuta cu 6 lunibatting eyelashes

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Dintre mine si prieten dif de varsta e de 5 ani.eu 17 si 8 luni el 22 si 8 luni:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diferenta dintre noi e de 4 ani, dar nu conteaza asta prea mult, conteaza intelegerea si respectul si nu in ultimul rand iubirea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El e mai mare cu 3 ani jumatate.