| TrendyHedgehog a întrebat:

Am 1.72 m si 61 de kg. E bine sau ar trebui sa mai slabesc?(am 13 ani)

Răspuns Câştigător
| Min_2759 a răspuns:

Pai e normal daca ai inaltimea asta. Poate aspectul daca de teranjeaza, adica, ai burtica sau celulita, ai putea sa mai slabest, facand sport, mancand sanatos, fructe si legume, poti lasa pentru o perioada dulciurile...si daca ai burtica, si vrei sa scapi de ea, iti recomand sa faci abdomene happy... sper ca te-am ajutat^^.

2 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

E bine nu trebuie să fii slabănog/a stai liniştit/ă. Este normal pentru că eşti înalt/ă.

| Patty_5363 a răspuns:

Mai slabeste!