| bianka_7238 a întrebat:

Am 11 ani si as vrea sa mi gasesc o slujba pentru copii ce mi recomandati?

3 răspunsuri:
| RooN a răspuns:

Bucurate de copilarie o sa ai destul timp in care sa lucrezihappy
Cand o sa fii mare o sa iti doresti sa mai fii macar pentru cateva minute copilhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uda gradina bunicii, ajut-o pe mama la bucatarie, cumparaturi...asa o sa ti dea ceva bani in pluswinking.
Lasa slujba, la varsta ta traieste-ti copilaria. Dupa 20-30 de ani, ai sa te saturi de invatat, de munca si ai sa regreti perioada copilarieiwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca parintii tai sunt mandri ca asa copil! Are dreptate c2rmen, ajutati parintii, daca stai la oras, mergi pe jos, asa faci economie putin la pretul biletelor. Poti face piata dimineata cand produsele sunt mai proaspete, Intreaba-ti parintii cum i-ai putea ajuta, nici nu stii cat de mult ar valora asta, mai mult decat banii. Cu drag Corina )*