| Gaming_RO_Elvir_1971 a întrebat:

Am 12, si peste 2 saptamani marti,facem daruri unii altora tragand cate un bilet, mie mi-a picat fata de care imi place, si as dori sa stiu cum sa-i spun ca o plac fara ca colegii sa afle si sa rada de mine, ce cadou as putea sa-i fac si de unde stiu ca ma place?

Răspuns Câştigător
| urseyul a răspuns:

Pai, un cadou normal nimic scump, ceva de nivel mediu, lantisor, cercei, un parfum poate, si o floare ar fi frumos. Ca sa stii daca te place fi atent la reactia iei, vorbeste des cu tine? se uita fix in ochi tai?, iar ca sa-i spui ca o placi fara ca sa afle si ceilalti si subtil dai de inteles ca o placi vorbeste tu mai mult cu ea, sau spune-i direct pe Facebook happy

1 răspuns:
| NotMyFault a răspuns:

O idee de cadou ar putea fi o brățară finuta din argint si un trandafir. Așa ii spui subtil ca o placi, iar ca sa știi daca sentimentul e reciproc, fii atent la reacția ei. Daca e mai nepăsătoare, e destul de evident, insa daca se emoționează sau e foarte entuziasmata te place.
Mult succes!