| AlexandruTPUro a întrebat:

As dori o relatie cu fata pe care o plac, dar mi-e frica sa nu rada colegii mei de mine! Help!

7 răspunsuri:
| sleeppy a răspuns:

Deci e cea mai mare prostie sa asculti parerea celorlalti, si de ce sa rida? pentru ca o placi, poate tu doar aberezi
incepe relatia si uita de risetele altora
bafta

| neutrino a răspuns:

Atunci mai asteapta si tu pana se vor maturiza colegii tai si poate ca atunci nu vor mai rade.

| LoveSleep a răspuns:

Pe ce motiv ar râde de tine?

Răspuns utilizator avertizat
| Doub a răspuns:

Ar trebui sa dai dovada de putina maturitate si sa nu-ti pese ce spun altii.thinking

| SkyPilot a răspuns:

Nu ai nici o treaba cu colegii. Daca fata este de acord sa fie intr-o relatie cu tine, apreciaza ce primesti, poarta-te frumos cu ea si iti va fi bine. Numai fraierii rad de tine si ii poti ignora linistit.

| peperonies a răspuns:

Si de ce te intereseaza daca rad colegii de tine?
https://www.youtube.com/watch?v=OsB2wtH24D8