| a micaaa a întrebat:

Am 16 anibig grin. pot sa ma angajez in vacanta de vara la cosmote? va rog vreau raspunsuri exacte:*:X

2 răspunsuri:
| hamsterx a răspuns:

Ca ce anume vrei sa lucrezi la cosmote? sa imparti pliante da, dar ca sa fii de exemplu acolo sa incasezi bani trebuie sa ai neaparat 18 ani.si de obicei oriunde unde trebuie sa lucrezi cu bani trebuie sa ai 18 ani.iti recomand altceva, de exemplu sa lucrezi la mec, kfc, sa imparti pliante, sau sa devi reprezentant oriflame/avon etc. multa bafta si sa-ti iasa "afacerile" laughing tongue

| alexutzu00791 a răspuns:

Da, la fluturaselaughing