| Farima_Marcica_1999 a întrebat:

Am acest cont din 2016 acum am dat din nou de el căci am avut nevoie de ceva, îmi spune cineva cum pot sa imi schimb poza de profil?

Răspuns Câştigător
| Jus7t a răspuns:

În colțul din dreapta sus ai un pătrat mic cu trei liniuțe, în dreapta la "Pune o întrebare" (scris cu portocaliu), apeși pe acel pătrat.
După ce ai dat pe acel pătrat o să apară o listă, apeși pe numele tău.
Apoi din următoarea listă alegi "Setări cont" și cauți "Selectează imagine profil" iar imediat sub apare "Alege imagine", apeși pe "Alege imagine" și pui de pe telefon ce imagine vrei iar ultima chestie ce o faci e să apeși pe "Salvează profilul", e în aceeași listă dar mai jos cu albastru.
Și gata.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În colţul din dreapta apeşi cu mouse-ul pe numele profilului tău, îţi apare acea bară cu mai multe opţiuni, de acolo selectezi "Setări cont", intri, dai scroll down până la "Selectează imagine profil" apoi dai click pe "Răsfoieşte" şi îţi alegi una din PC-ul tău pe care vrei să o pui. Nu uita că aceasta va apărea pe site în 24 de ore după ce va fi aprobată de un admin.

| Farima_Marcica_1999 explică (pentru anonim_4396):

Sunt de pe telefon... Si aici nu e chiar atat de simplu...