| S†®£p§¦L§ a întrebat:

Am auitat parola contului de la vodafone...[sunt pe abonament].si vreau sa folosesc punctele acumulate pentru reducerea facturii. .si am uitat parola...[:d].formata din 4 cifre.[crying]. o cum o aflu...sau se poate schimba?[batting eyelashes]

[raspuns urgent...crying. ofer fundita.:d]

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Suni la *222 si raspunzi la cateva intrebari si or sa-ti dea ei parola. Intrebarile sunt despre totularul contractului (nume complet, adresa, etc.). Cel mai bine e sa sune titularul...
Spor!

2 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

De regula parola de la Vodafone este formata din ultimele 4 cifre ale CNP-ului persoanei pe numele caruie e incheiat abonamentul.

| antonius74 a răspuns:

Nu poti sa dai un telefon la centrala si sa le explici problema? sunt sigur ca vor gasi o metoda sa te ajute... *222