| antoniamorarita1989 a întrebat:

URGENT sunt pe abonament vodafone si vreau sa imi prelungesc contractul am destule puncte dar vreau sa imi achizitionez un nou telefon platindu-l cu bani nu prin puncte. punctele pe crae nu le-am folosit si le am de o lunga perioada de timp stranse pot sa le folosesc pentru un alt telefon? multumesc

1 răspuns:
| onasis1961 a răspuns:

Da! Se poate! În functie de puncte, vezi la ce telefon poţi opta! Dacă-ţi place altul mai scump pui diferenţa.Ai grije cu punctele de fidelitate, dacă nu le foloseşti într-o anumită perioadă, le pierzi.