| TatianaCecilia a întrebat:

Am auzit ca, cartofii iti provoaca somnolenta..nu ca nu as fi mancat pana acum, dar numi aduc aminte sa se fi intamplat asta, sau nu i-am dat prea mare importanta..depinde oare de felul in care sunt preparati?

6 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Iti zic eu k leguma care provaoca somnolenta si e testata medical, e ceapa!

| TatianaCecilia explică (pentru eurynomus):

Trebue sa incerc,, cred ca am baut o tona de cola si o cafea dimineata.nu am somn de 3 zile de cand am intrat in concediu.de iesit nu am unde ca e vreme urata afara..ploua cam tot de atunci.

| eurynomus a răspuns (pentru TatianaCecilia):

Bine ai venit in club big grin Hai sa ti zic eu numai de seara trecuta: Am baut o sticla de 2 litri de pepsi 2 cafele la servici 2 acasa si un capucino si m a mai luat somul la ora 3 si m am trezit la 7.30 sa ma duc la scarbici si eram zombi laughing acu am luat-o de la capat, si e vb numai de ultima seara. Crek o sa ma ia banga laughing M a intrebat o colega daca vreau sa ma sinucid tongue Daca gasesc secretul somnului te anunt laughing

| TatianaCecilia explică (pentru eurynomus):

Astept nerabdatoare.laughing

| eurynomus a răspuns (pentru TatianaCecilia):

Mda, daca vrei sa facem schimb de experienta pe subiectul nesomn putem discuta si pe mess, am idul eurynomus3free

| TatianaCecilia explică (pentru eurynomus):

Ahh.ok.dai acc la kanis_forever