| adidilaul399 a întrebat:

Am auzit o teorie cum ca Coronavirus a pornit fiindca se face sex barbat cu barbat, voi ce credeti despre aceasta teorie? Credeti ca are vreo legatura?

19 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Unde ai auzit-o? La Antena 3? Aia este SIDA.

| Adry05 a răspuns (pentru darrio2007):

Nici antena 3 n-ar scoate asemenea aberație

| darrio2007 a răspuns (pentru Adry05):

Asa e. Pe ăia ii duce totusi capul.

| Adry05 a răspuns:

rolling on the floor ceva mai stupid n-am auzit. Cine a inventat? babele de la biserică care zic că să te pupi pe gură e păcat?

| AdelinaC a răspuns:

Nu are nici o legatura

| Lucian4 a răspuns:

laughing nu este. Coronaviului e o consevcinta a aparitiei LGBT ( relatii dintre acelasi sex)

| Violleta2022 a răspuns:

Nu baiete, aia este SIDA, nu Corona... ai incurcat tu virusii happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu bre. E de la 5g

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nici o legătură.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Partea a doua a numelui tau spune tot.

| FreddieM a răspuns:

Vai de capul nostru, natie de homofobi.
crying(

| Digikey a răspuns:

Ar trebui sa incerci sa vezi daca iese Corona virus si dupa aceea sa vii sa aberezi pe aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Is curios unde ai auzit asta

| oz_1736 a răspuns:

Deci cand va dispare Corona ai murit toti cei care sunt gay. Au innebunit oamenii la batranete, asta inteleg. Sau cei gay-i isi fac treaba si mor pensionarii care traiesc pe banii statului. Is de belea neuronii astia, se tin de farse

| AlexCristi97 a răspuns:

Imi pare rau sa aud ca inca mai sunt oameni care cred ca homosexualitatea este cauza a diverselor dezastre naturale sau cine stie ce alte variante absurde mai exista. Ce fac 2 barbati in intimitatea casei lor, e problema lor, in toate societatile "civilizate" se accepta faptul acesta si se intelege ca nu este ceva ce trebuie sau poate fi tratat, astea fiind idei total depasite.
Nici SIDA nu a pornit ca face sex barbat cu barbat, teoria conspiratiei spune ca HIV e creat in laborator, nu intru in subiectul asta, dar cu siguranta se poate transmite si la femei, fiind mai des intalnit printre gay deoarece multi folosesc prezervativul impotriva conceperii unui copil, nu si pentru protejarea de BTS (boli cu transmitere sexuala).

| Dragosdoar a răspuns:

Sa i spuna cineva lui Annastaia, aka Ioneasca, ca SIDA se transmite si de la barbat la femeie. Caeu nu stiu de ce mi-a dat block desteapta.

| user7533924 a răspuns:

Dintre toate teoriile auzite asta e cea mai absurda