| DanceIsMyLife a întrebat:

Am auzit un zvon: SE FURA COPII PT ORGANE! e adv? dk da dc nu dau nimic la tv? sau macar l otv ca aia comm orice prostie.

2 răspunsuri:
| MasterGoldX a răspuns:

E adevarat, din pacate. la tv se da mai putin, mai ales cu toate b4z4coniile care apar acum. la pro tv parca mia spunea despre lucrul asta. otv, e o tampenie, niciodata nu o sa comenteze ceva care ar folosi, doar mondenitatii din astea fara folos. mai cauta pe net, cu siguranta gasesti.

| mafaldaaa a răspuns:

Da, este, din pacate, foarte adevarat!
Asa ca.be careful!